IA'DAN HABERLER


Ekibimiz Büyüyor !...


Muhasebe alanında verdiği hizmetlerle lider konumunu sürdüren Independent Accountants yeni ortağı açıklandı. Muhasebe, Bordro ve Vergi Hizmetleri’nden sorumlu olmak üzere, Baran Özongan, 1 Nisan 2019 itibarıyla şirket ortaklığına kabul edilmiştir.

Baran Özongan

Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. Mali Müşavirlik stajının ardından Muhasebe kariyerine Mazars Türkiye'de başladı,

2008-2013 yılları arasında Mazars'da Müdür olarak çalıştıktan sonra Mart 2013'te PwC'ye katıldı. PwC Ankara Ofis Muhasebe Departmanının kuruluşunda aktif rol oynadı.

Vergi danışmanlığı, muhasebe, beyanname hizmetleri, bordro, IFRS / US - GAAP raporlama ve sosyal güvenlik uygulamaları dahil olmak üzere, geniş tecrübesi bulunmaktadır.

Kuruluş sürecinden başlayarak, tamamı doğrudan yabancı yatırım çok uluslu firmalara Yabancı Şirketlerin Türkiye Şubeleri ile irtibat bürolarının tasfiyesine kadar tüm süreçlerde tecrübesi bulunmaktadır.

Bununla birlikte, melek yatırımcı olarak erken aşama teknoloji girişimlerine (8 start-up firma portföyde) yatırım yaparken, yazılım şirketi ile bulut tabanlı yazılımlar geliştirmektedir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip olan Baran, İngilizce bilmektedir.

Vergi Departmanımız Büyüyor !...


01.01.2019 tarihi itibarıyla Yeminli Mali Müşavir Şaban Küçük’ün aramıza katıldığını memnuniyetle bilgilerinize sunmak isteriz.

Sayın Küçük, Maliye Bakanlığı’nda müfettişlik görevinden sonra KPMG de Vergi Direktörlüğü ve Erdikler YMM A.Ş. ‘de (Taxand) YMM, Partner (Ortak) olarak çalışmıştır.

Sayın Küçük, Yabancı Sermaye Derneği ve üniversiteler bünyesinde çalışma ve araştırmalarda bulunmuş, çeşitli dergilerde mesleki makaleleri yayınlanmıştır.

Sayın Küçük’ün de katılımıyla şirketimiz yeni bir atılıma girerek, portföyünü genişletmenin yanı sıra hizmet kalitesinden ödün vermeyerek yeni hizmetleri de sunmaya başlayacaktır.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun....


İyi Bayramlar..


IA Antalya Eğitim

IA İftarına Ramazan Davulcusu Geldi...IAlılar Antalya Yolcusu

Eğitimin sınırlarını zorluyoruz.

* Bordro Eğitimi

* KV Beyanname Düzenleme ve Özellikli Konular Eğitimi
18 Mart Çanakkale Zaferi

Çanakkale Şehitlerimizi Saygı ve Özlemle
Anıyoruz
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

İletişim

İlk Analiz SMMM A. Ş.

Bağımsız Analiz YMM A. Ş.

Ankara Ofis:

tıklayınız

İstanbul Ofis:

tıklayınız

Mardin Ofis:

tıklayınız

Hatay Ofis:

tıklayınız

Adana Ofis:

tıklayınız

Öznur Öztürk


SMMM Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

Kariyerine Arthur Andersen İstanbul ofiste başlayan Öznur Öztürk ...devamı


İbrahim Torun


Vergi & Hukuk Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

H.İbrahim Torun, 1992 yılında Ankara Maliye Meslek Lisesinden,...devamı


Şaban Küçük


YMMM Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

2000’de Maliye Teftiş Kurulu’na girmiş olup, 2003 yılında Maliye Müfettişi, 2010 yılında Maliye,...devamı

IA' da Kariyer

Eğer çalışanlarımız en iyi ise, elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımız başarılı olduğunda bizim de başarabileceğimizi biliyoruz. Nitelikli ve eğitimli çalışanlarımız olduğu kadar, müşterilerimize de yüksek kaliteli hizmetler sunabileceğimizi gördük. ‘HIGHEST QUALITY IN EACH STEP’ sloganımızı yüksek vasıflı çalışanlarımızla birlikte koruyabileceğimize inanıyoruz.

Bize inanıyor ve bize katılmak istiyorsanız CV'nizi mail adreslerimize gönderebilirsiniz

oznur.ozturk@ia.com.tr

hitorun@ia.com.tr