IA Profesyonel ve Deneyimli Kadrosu ile yerel ve uluslararası kuruluşlara profesyonel hizmetler sunmaktadır


IA (Independent Auditors&Accountants) müşterilerine Muhasebe, Bordro, Raporlama Hizmetleri ile Vergi ve Hukuk hizmetleri sağlayan profesyonel bir şirkettir. Bünyesinde kendi yetiştirdiği 20 yi aşkın yabancı dil bilen profesyonel ile öncelikle yabancı sermayeli kuruluş ve şirketlere Türkiye’de geçerli mesleki mevzuat ve yasal düzenlemeler çerçevesinde şirket yönetimlerine özel hizmetler vermektedir.

IA, 2004 yılında Ernst & Young Ankara Outsourcing bölümünün kapatılması neticesinde, bu bölümün Müdürlüğünü yapan Öznur Öztürk önderliğinde kurulmuştur.

IA yabancı sermayeli müşterilerine Türk muhasebe standartları ve mali mevzuat kapsamında sunduğu muhasebe, bordro, beyanname hizmetleri ile yabancı sermayeli kurumlara Türk mali mevzuatını düşünmeden ticari faaliyetine odaklanmasını sağlamaktadır. Ayrıca yönetim raporlaması, IFRS raporlaması, US GAAP, UK GAAP gibi yatırımcı... devamı...

IA'dan Haberler


Ekibimiz Büyüyor !...

Muhasebe alanında verdiği hizmetlerle lider konumunu sürdüren Independent Accountants yeni ortağı açıklandı. Muhasebe, Bordro ve Vergi Hizmetleri’nden sorumlu olmak üzere, Baran Özongan, 1 Nisan 2019 itibarıyla şirket ortaklığına kabul edilmiştir.

Baran Özongan

Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. Mali Müşavirlik stajının ardından Muhasebe kariyerine Mazars Türkiye'de başladı,

2008-2013 yılları arasında Mazars'da Müdür olarak çalıştıktan sonra Mart 2013'te PwC'ye katıldı. PwC Ankara Ofis Muhasebe Departmanının kuruluşunda aktif rol oynadı.

Vergi danışmanlığı, muhasebe, beyanname hizmetleri, bordro, IFRS / US - GAAP raporlama ve sosyal güvenlik uygulamaları dahil olmak üzere, geniş tecrübesi bulunmaktadır.

Kuruluş sürecinden başlayarak, tamamı doğrudan yabancı yatırım çok uluslu firmalara Yabancı devamı

İletişim

İlk Analiz SMMM A. Ş.

Bağımsız Analiz YMM A. Ş.

Ankara Ofis:

tıklayınız

İstanbul Ofis:

tıklayınız

Mardin Ofis:

tıklayınız

Hatay Ofis:

tıklayınız

Adana Ofis:

tıklayınız

Öznur Öztürk


SMMM Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

Kariyerine Arthur Andersen İstanbul ofiste başlayan Öznur Öztürk ...devamı


İbrahim Torun


Vergi & Hukuk Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

H.İbrahim Torun, 1992 yılında Ankara Maliye Meslek Lisesinden,...devamı


Şaban Küçük


Vergi Hizmetleri Lideri & Şirket Ortağı

2000’de Maliye Teftiş Kurulu’na girmiş olup, 2003 yılında Maliye Müfettişi, 2010 yılında Maliye,...devamı

IA' da Kariyer

Eğer çalışanlarımız en iyi ise, elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımız başarılı olduğunda bizim de başarabileceğimizi biliyoruz. Nitelikli ve eğitimli çalışanlarımız olduğu kadar, müşterilerimize de yüksek kaliteli hizmetler sunabileceğimizi gördük. ‘HIGHEST QUALITY IN EACH STEP’ sloganımızı yüksek vasıflı çalışanlarımızla birlikte koruyabileceğimize inanıyoruz.

Bize inanıyor ve bize katılmak istiyorsanız CV'nizi mail adreslerimize gönderebilirsiniz

oznur.ozturk@ia.com.tr

hitorun@ia.com.tr