ja_mageia

Ücret Gizliliği Artık Sorun Değil

IA Bordro Yönetimi ile ücret gizliliği problem olmaktan çıkıyor.

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
Anasayfa MUHASEBE HİZMETLERİ
Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta

INDEPENDENT ACCOUNTANTS (IA) müşterilerine, muhasebe, bordro, raporlama hizmeti ile Ticaret ve Vergi Hukuku alanlarında danışmanlık hizmetleri sağlayan profesyonel bir şirkettir. Bünyesinde yabancı dil bilen 10’u aşkın profesyonel ile öncelikle yabancı sermayeli kuruluş ve şirketlere Türkiye’de geçerli mali müşavirlik mevzuatı ve yasal düzenlemeler çerçevesinde hizmet vermektedir. 

IA, 2004 yılında Ernst & Young Ankara Outsourcing bölümünün kapatılması neticesinde, bu bölümün Müdürlüğünü yapan Öznur Öztürk önderliğinde kurulmuştur. 

IA yabancı sermayeli müşterilerine Türk muhasebe standartları ve mali mevzuat kapsamında sunduğu muhasebe, bordro, beyanname hizmetleri ile yabancı sermayeli kurumlara Türk mali mevzuatını düşünmeden ticari faaliyetine odaklanmasını sağlamaktadır. Ayrıca yönetim raporlaması, IFRS raporlaması, US GAAP, UK GAAP gibi yatırımcı şirketin geldiği ülkenin muhasebe standartları çerçevesinde raporlama yapabilme kabiliyeti ile müşterilerinin bu alandaki personel istihdam gereklerini ortadan kaldırmakta ve düşük maliyetle ana merkezin ihtiyaç duyduğu raporlama ihtiyacını karşılamaktadır. IA, ayrıca yabancı sermayeli kuruluşların ihtiyaç duyduğu her türlü raporlama ihtiyaçlarını karşılayabilecek muhasebe programı dizayn ve geliştirilmesi konusunda ayrıca danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

IA, yabancı sermayeli kurumlara, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku ve Vergi Anlaşmaları çerçevesinde, şirket kuruluş sürecinden, satış ve tasfiye sürecine kadar vergi ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hukuk danışmanlık hizmetleri kapsamında her türlü Ticaret Sicil işlemlerinin yapılması (Adres değişikliği, Limited şirketlerde Müdür değişikliği ve atanması, hissedar değişikliği, anonim şirketlerde Yönetim Kurulu üye değişikliği, hissedar değişikliği, Olağan ve olağanüstü genel kurul organizasyonları), şirket kuruluşu, sermaye artışı, şirket nevi değişikliği, tasfiye, birleşme ve devir ve bölünme işlemleri yapılmaktadır.

IA ayrıca, ihtiyaç duyan yabancı sermayeli şirketlere, Yönetim Kurulu Üyelik, Müdürlük, Denetçi veya her türlü vekâletname ile vekillik hizmetlerini, yeddi emin olarak sağlamaktadır.

IA olarak, şirketimizin kuruluşundan bugüne göstermiş olduğu büyüme ve sektördeki haklı pay sahipliği ile gurur duyuyoruz. Gelmiş olduğumuz seviyede hizmet kalitemiz ve ulaşmış olduğumuz müşteri memnuniyetimizin çok büyük katkısı olduğu açıktır. ‘Her aşamada en yüksek kalite’ olarak Türkçeye aktarabileceğimiz ‘Highest quality in each step’ sloganımız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında en yüksek kaliteyi sunacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Bunun yanı sıra, INDEPENDENT ACCOUNTANTS, kısaca IA, markası ile her kurum ve kişiden özellikle de sektördeki global büyük denetim firmalarından bağımsız olduğumuzu, muhasebe ve raporlama hizmetleri ile denetim hizmetlerinin iki ayrı kurum tarafından bağımsız olarak alınmasını öngören yeni denetim kurallarına uyumlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Misyonumuz müşterilerimize hizmetimizin her aşamasında en yüksek kaliteli hizmeti sunmak olup;

Başlıca amaçlarımız aşağıdadır.

  • Müşterilerimize tam kapsamlı muhasebe, defter tutma, beyanname, yönetim muhasebesi, finansal muhasebe ve bordro hizmetleri sağlamak,
  • Yabancı yatırımcılara Türkiye’de kendi iş modelleri ve ihtiyaçlarına uyan en uygun şirket türünün tercihinde yardımcı olmak ve kuruluş’tan tasfiye ve satış sürecine kadar olan aşamalarda Hukuk Danışmanlığı sağlamak,
  • Müşterilerimize öz, anlamlı ve değerli vergi vergi danışmanlık hizmetleri sağlamak,
  • Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü sekreterya, idari ve yönetsel ihtyaçlarını karşılamak,

Siz de Türkiye’ye girmeyi düşünen veya Türkiye’ye yeni girmiş bir yabancı yatırımcının temsilcisi veya çalışanı iseniz ve şirketinizin muhasebe, bordro, raporlama, hukuk ve vergi danışmanlık hizmetleri ihtiyacı var ise bu konularda tecrübesi ve referansları olan profesyonel bir kurum ile çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz. Müşterimiz olun veya olmayın size yardımcı olmaktan mutlu olacağımızı bildirmek isteriz.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıda yer alan telefon ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Öznur Öztürk
Ortak
Tel: 90 312 446 92 05
Fax: 90 312 446 92 04
e-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Posta Adresi:
IA Independent Accountants
Bağımsız Analiz S.M.M.M Ltd. Sti.
Mustafa Kemal Mahallesi, 2152.Sokak,
Kent İş Merkezi No:2 Kat:3 Daire:6
Çankaya/Ankara/Türkiye

 

Pratik Bilgiler