ja_mageia

Raporlama

IA, yabancı sermayeli kuruluşların ihtiyaç duyduğu her türlü raporlama ihtiyaçlarını karşılayabilecek muhasebe programı dizayn ve geliştirilmesi konusunda ayrıca danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Anasayfa 2016 Yılı Sirkülerleri Kapasite Raporları Listesinin (TOBB) İnternet Vergi Dairesi'nden Alınması Hakkında Duyuru
Kapasite Raporları Listesinin (TOBB) İnternet Vergi Dairesi'nden Alınması Hakkında Duyuru PDF Yazdır e-Posta

Sirküler No: 2016-56   
Sirküler Tarihi: 12.08.2016
Konu:  Kapasite Raporları Listesinin (TOBB) İnternet Vergi Dairesi'nden
Alınması Hakkında Duyuru
                

Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi'nden 03.08.2016 tarihinde yapılan duyuruya göre; 3065 sayılı KDV Kanunun 11/1-c maddesi gereğince İhraç kaydıyla teslimlerden kaynaklanan iade talebi veya tecil-terkin işlemi bulunan mükellefler, 03.08.2016 tarihinden itibaren tüm dönemler için gerçekleştirilecek olan iade taleplerinde, sadece Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğinden alınmış Kapasite Raporları Listesini internet vergi dairesinden göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla.
İleri Analiz YMM A.Ş.

Yukarıda yer verilen açıklamalarımız, konuya ilişkin genel bilgiler içermektedir. IA ve/veya İleri Analiz YMM A.Ş.'ye, işbu dokümanın içeriğinden kaynaklanan veya içeriğine ilişkin olarak ortaya çıkan sonuçlardan dolayı herhangi bir sorumluluk iddiasında bulunulamaz.

 

Pratik Bilgiler