ja_mageia

Kuruluş İşlemleri

Yabancı sermayeli şirketlere Türkiye’de faaliyet göstermek istedikleri iş kolu ve yatırım, işlem hacmi düşünülerek en uygun şirket tipi tavsiye edilmekte ve sonrasında şirket türüne göre ihtiyaç duyulan evraklar, tarafımızdan hazırlanmakta ve müşterimize imzaya hazır halde iletilmektedir.

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
Anasayfa VERGİ HİZMETLERİ Vergi Danışmanlık Hizmetleri
Vergi Danışmanlık Hizmetleri PDF Yazdır e-Posta

tax counseling in turkey

VERGİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

IA, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku ve Vergi Anlaşmaları çerçevesinde, şirket kuruluş sürecinden, satış ve tasfiye sürecine kadar vergi ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

IA olarak bu konudaki artımız, müşterilerimizin faaliyetlerini çok yakından tanıyor olmamızdır. Sahip olduğumuz Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşması tecrübemiz ile müşterilerimize Türkiye’ye girişte, kar transferinde ve Türkiye’den çıkıştaki vermiş olduğumuz vergi danışmanlık hizmetlerimizin eşsiz olduğuna inanıyoruz.

Vergi danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında grup içi faturalaşma ve Transfer fiyatlaması hükümleri kapsamında ayrıca danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Bu hizmetler kapsamında Kurumlar Vergisi Beyannamesinin eki ile birlikte verilmesi gereken Transfer Fiyatlaması Formu ile Transfer Fiyatlaması Raporu ayrıca yazılmaktadır.

Ayrıca yurtdışı ilişkili firmalarımız ile birlikte Avrupa Birliği mevzuatına uygun olarak KDV iadesi başvurularını müşterimiz adına yapmakta ve sonuçlandırmaktayız.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıda yer alan telefon ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

H.İbrahim Torun
YMM
Tel: 90 312 446 9205
Fax: 90 312 446 9204
e-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Mailing Address:
Bagimsiz Analiz YMM A.Ş.
Mustafa Kemal Mah. 2152. Sokak
No:2 K:8 D:16
Cankaya Ankara Turkey

 

Pratik Bilgiler